Jesteśmy Ekspertami z Zakresu Fizjoterapii

Witam, nazywam się Wojciech Kubasik. Firma Health and Roll powstała w wyniku wieloletniej pracy z pacjentami ortopedycznymi, sportowcami światowej klasy oraz nieustannej pracy z renomowanymi specjalistami z zakresu fizjoterapii i medycyny sportu. Health and Roll to firma oferująca profesjonalny sprzęt sportowo-fizjoterapeutyczny.

Health and Roll
 

Doświadczenie zdobywane w jednym z najlepszych ośrodków rehabilitacyjnych Galen Rehabilitacja pozwala stale wprowadzać udoskonalenia i innowacyjne rozwiązania do procesu fizjoterapii oraz do treningu motorycznego sportowców. Wszystko to sprawia, że oferowane przez naszą firmę akcesoria stają się bardzo pomocne, zarówno pacjentom ortopedycznym, jak i sportowcom podczas okresu rekonwalescencji, odnowy biologicznej, czy też procesów treningowych.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt najbardziej odpowiadający Twoim oczekiwaniom. W razie pytań, bądź większych zamówień skontaktuj się z nami. Oferujemy atrakcyjne warunki sprzedażowe oraz służymy profesjonalną pomocą.